O programie

Dowiedz się, jak łatwo dołączyć do programu partnerskiego eSky i korzystaj z naszej oferty. My zapewniamy potrzebne narzędzia oraz niezbędną pomoc, a Ty promujesz nasze produkty i zarabiasz. Nasz program to klarowne warunki udziału oraz przejrzysty system prowizyjny.

how-it-works

Jak działa nasz program partnerski?

Program partnerski eSky to łatwy i bezpieczny sposób na zarabianie w Internecie. Nie wymagamy od Ciebie prowadzenia działalności gospodarczej ani podpisywania umów z dostawcami usług. Wystarczy, że po dokonaniu rejestracji wybierzesz preferowane przez Ciebie narzędzia reklamowe i umieścisz je na swojej stronie, Facebooku czy forum internetowym. Twoim zadaniem jest przekierowanie użytkownika na naszą stronę. Za każdą przeprowadzoną przez niego transakcję otrzymujesz atrakcyjną prowizję.

Współpraca z eSky to:

for-who

Dla kogo program partnerski?

Zapraszamy do naszego programu partnerskiego każdego, kto ukończył 18 rok życia. Nie wymagamy od Ciebie otwarcia działalności gospodarczej. U nas liczy się tylko twoje zaangażowanie i zapał – od tego zależy wysokość Twojego wynagrodzenia.

Polecamy nasz program jeśli:

Na czym mogę zarabiać?

Ile mogę zarobić

Wysokość wynagrodzenia zależy tylko od Ciebie! Każda transakcja przeprowadzona przez użytkownika Twojej strony zwiększa Twój zarobek. Dodatkowo w przypadku biletów lotniczych: im więcej transakcji wygenerujesz, tym większą prowizję otrzymasz. Działasz prężnie, zarabiasz więcej. Pamiętaj, że udział w naszym programie partnerskim jest całkowicie bezpłatny. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów na start, nie opłacasz też miesięcznego abonamentu.

Twoja aktywność i poziom zaangażowania decydują o wysokości wynagrodzenia. Zobacz ranking naszych najlepszych partnerów za poprzedni miesiąc. Chciałbyś dołączyć do naszego programu i zajmować wysokie pozycje w rankingu najlepszych partnerów? Zarejestruj się już dziś!

W 2015 roku nasi partnerzy zarobili już:

1 , 6 2 7 , 2 7 6 PLN
Najlepsi partnerzy w ostatnim miesiącu:
  • Partner I 29 847 PLN
  • Partner II 29 847 PLN
  • Partner III 29 847 PLN
  • Partner IV 29 847 PLN

Referencje, czyli jak oceniają współpracę z nami nasi partnerzy

Dołącz już dzisiaj i zacznij zarabiać

Uczestnictwo w programie partnerskim jest bezpłatne Dołącz do nas i zacznij zarabiać już dziś

Zarejestruj się za darmo