Dowiedz się więcej

Firma eSky, nieusatysfakcjonowana rozwiązaniami proponowanymi na rynku, stworzyła i nieustannie udoskonala autorską platformę wyszukiwania produktów turystycznych – eSky Travel Search. Narzędzie to pomogło jej w osiągnięciu sukcesu i w znalezieniu się wśród liderów rynku turystyki online.

map
7

Oddziałów

Polska, Czechy, Brazylia, Turcja, Bułgaria, Rumunia, Peru

Marka eSky istnieje od 2004 roku. Od początku działalności twórcy obrali sobie za cel stworzenie narzędzi, które w łatwy i szybki sposób pozwolą na rezerwację produktów turystycznych przez Internet. Założenie to zostało osiągnięte! A w momencie, gdy firma zajęła silną pozycję na rynku, udostępniła swoje autorskie narzędzie innym działającym na nim podmiotom. Zaczęła systematycznie tworzyć rozległą sieć kontaktów partnerskich, w ramach których serwisy decydujące się na współpracę z eSky mają szansę korzystać z modułów wyszukiwania biletów lotniczych (regularnych i tanich linii), obiektów hotelowych i ubezpieczeń podróżnych.

Współpracujemy z największymi globalnymi operatorami

Współpracujemy z ponad 10 dostawcami hotelowymi, wśród których znajduje się Expedia oraz Booking.com. Nasza autorska platforma integruje ich bazy i proponuje użytkownikom noclegi w najbardziej optymalnych cenach.

bookingexpedia
Współpracujemy z największymi dostawcami systemów do obsługi rezerwacji lotniczych

Współpracujemy z największymi dostawcami systemu do obsługi rezerwacji lotniczych, takimi jak: Amadeus i Travelport. W naszej zintegrowanej bazie posiadamy oferty ponad 650 regularnych i tanich linii lotniczych.

amadeus travelport

Nagrody i wyróżnienia

Dołącz już dzisiaj i zacznij zarabiać

Uczestnictwo w programie partnerskim jest bezpłatne Dołącz do nas i zacznij zarabiać już dziś

Zarejestruj się za darmo